Rehabilitacja Domowa

Terapia w domu (jako środowisko dające pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i komfortu) oraz indywidualne podejście do każdego problemu umożliwia osiąganie sukcesów terapeutycznych. Rehabilitacja domowa na terenie Mrągowa oraz okolic.

REHABILITACJA SENIORÓW
Rehabilitacja w chorobach neurologicznych (np. po udarze mózgu, w chorobie Parkinsona), w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po endoprotezoplastyce, rehabilitacja przyłóżkowa.

Trening ogólnokondycyjny dla seniorów
Wiek wpływa w sposób naturalny na pogarszanie się stanu zdrowia, co często ogranicza dotychczasową aktywność, ruchy stają się wolniejsze i mniej precyzyjne. Aby cieszyć się dłużej sprawnością fizyczną i czerpać radość z życia, warto zadbać o odpowiednią dawkę ruchu pozwalającą utrzymać sprawność stawów i kręgosłupa.

REHABILITACJA DLA DOROSŁYCH
Rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, zespołach bólowych i przeciążeniowych, neurologicznych, kardiologicznych, pulmonologicznych, po urazach, operacjach.

Centrum rehabilitacji RehRoz

Pozostałe rehabilitacje

Rehabilitacja Dzieci

Rehabilitacja Dzieci

Objawy wieku dziecięcego (dolegliwości chorobowe) Niemniej oprócz wad postawy i tutaj spotykamy szereg objawów specyficznych dla wieku dziecięcego, a także zależnych w jakimś stopniu od narządu ruchu. Można więc wymienić: „bóle głowy, które często i niesłusznie...

Rehabilitacja Dorosłych

Rehabilitacja Dorosłych

Bóle (miejscowe, promieniujące, rzutowane, opasujące i in.): kręgosłupa (lędźwiowego, piersiowego, szyjnego) wynikające z różnych przyczyn, m. in. dyskopatii kończyn dolnych (rwa kulszowa, udowa, bóle bioder, kolan, stóp i in.) miednicy miednicy małej (kości...