Rehabilitacja Domowa na NFZ Mrągowo, Kętrzyn, Giżycko

Bezpłatna Rehabilitacja  w domu pacjenta na NFZ(jako środowisko dające pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i komfortu) oraz indywidualne podejście do każdego problemu umożliwia osiąganie sukcesów terapeutycznych. Prowadzimy rehabilitację domową na NFZ i prywatnie na terenie miast :rehabilitacja domowa Mrągowo, rehabilitacja domowa Mikołajki, rehabilitacja domowa Giżycko, rehabilitacja domowa Kętrzyn, rehabilitacja domowa Piecki, rehabilitacja domowa Sorkwity, rehabilitacja domowa Pisz , rehabilitacja domowa powiat Mrągowski, rehabilitacja domowa powiat Giżycko, rehabilitacja domowa Korsze, rehabilitacja domowa powiat Kętrzyn , województwo warmińsko-mazurskie

Świadczymy usługi Bezpłatnej rehabilitacji domowej w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia   NFZ- warmińsko mazurski oddział w Olsztynie.

Jak otrzymać świadczenie nieodpłatnie na NFZ ? Wystarczy dostarczyć do nas skierowanie lub kod skierowania na rehabilitacje domową ,można to zrobić telefonicznie lub na miejscu ul. Rynkowa 11 Mrągowo tel.  795-637-168   kom  883-200-805  . Akceptujemy skierowanie od lekarzy rodzinnych jak również od lekarzy  specjalistów neurolog , neurochirurg, ortopeda, rehabilitacji , reumatolog , geriatrii , chirurgii ogólnej . Po dostarczeniu skierowania zostanie wyznaczony dla Państwa termin rehabilitacji  i fizjoterapeuta . Dodatkowo wymagane jest orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym( wystarczy xero tego dokumentu)  Ilość wizyt jaka jest przewidziana to 80 z możliwością wydłużenia do końca roku kalendarzowego jeżeli wymagana jest dłuższa rehabilitacja.

Nasi fizjoterapeuci są specjalistami w dziedzinie prowadzenia rehabilitacji domowej , którzy posiadają wieloletnie doświadczenie .

Współpracujemy z DPS -ami     NFZ – warmińsko-mazurski

 

BEZPŁATNA REHABILITACJA SENIORÓW NFZ  ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI W STOPNIU ZNACZNYM
Rehabilitacja w chorobach neurologicznych (np. po udarze mózgu, w chorobie Parkinsona), w schorzeniach stawów i kręgosłupa, po endoprotezoplastyce, rehabilitacja przyłóżkowa.

Trening ogólnokondycyjny dla seniorów
Wiek wpływa w sposób naturalny na pogarszanie się stanu zdrowia, co często ogranicza dotychczasową aktywność, ruchy stają się wolniejsze i mniej precyzyjne. Aby cieszyć się dłużej sprawnością fizyczną i czerpać radość z życia, warto zadbać o odpowiednią dawkę ruchu pozwalającą utrzymać sprawność stawów i kręgosłupa.

REHABILITACJA DLA DOROSŁYCH
Rehabilitacja w schorzeniach narządu ruchu, zespołach bólowych i przeciążeniowych, neurologicznych, kardiologicznych, pulmonologicznych, po urazach, operacjach.

Centrum rehabilitacji RehRoz

Pozostałe rehabilitacje

Rehabilitacja Dzieci

Rehabilitacja Dzieci

Terapia Vojta prowadzona przez mgr fizjoterapii Krzysztof Pycko Objawy wieku dziecięcego (dolegliwości chorobowe)Niemniej oprócz wad postawy i tutaj spotykamy szereg objawów specyficznych dla wieku dziecięcego, a także zależnych w jakimś stopniu od narządu ruchu....

Rehabilitacja Dorosłych

Rehabilitacja Dorosłych

Bóle (miejscowe, promieniujące, rzutowane, opasujące i in.): kręgosłupa (lędźwiowego, piersiowego, szyjnego) wynikające z różnych przyczyn, m. in. dyskopatii kończyn dolnych (rwa kulszowa, udowa, bóle bioder, kolan, stóp i in.) miednicy miednicy małej (kości...