• RehRoz
  • RehRoz
  • RehRoz
  • RehRoz
  • RehRoz
  • RehRoz
  • RehRoz
Terapia Falą Skupioną BTL
Terapia SIS BTL
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek
7:30 - 18:30
11-700 Mrągowo, ul. Rynkowa 11

Terapie

Ogromne znaczenie w powstawaniu bólu i innych dolegliwości, a także zniekształceń ciała u dorosłych należy przypisać tzw. ukrytym zaburzeniom czynności ruchowych wieku dziecięcego.

Nowoczesny skuteczny aparat do zwalczania przewlekłego bólu związanego z układem mięśniowo-szkieletowym.

Aby się urodzić, każdy z nas musi przejść przez proces ewolucji. Po zapłodnieniu jesteśmy tylko małą komóreczką, zapłodnionym jajeczkiem, które przechodzi przez stadia rozwoju, aby stać się człowiekiem.

Igłoterapia jest zabiegiem mechanicznie drażniącym aktywne w patologii czynnościowej struktury. Dla tychże struktur wytwarza niezwykle silne bodźcowanie, o cechach szoku tkankowego.

W naszym gabinecie można skorzystać z profesjonalnych masaży, które cieszą  się szczególnym zainteresowaniem.

W naszym gabinecie ponadto można skorzystać z zabiegów fizykoterapeutycznych:

PNF swoimi technikami głównie koncentruje się na rozciąganiu i funkcjonalnych wzorcach ruchowych.

Techniki tej metody są bardzo skutecznym sposobem walki z przykurczami mięśni i bólem.

W skład jej wchodzą techniki nerwowo-mięśniowe, jest to metoda diagnostyczno-lecznicza zajmująca się zaburzeniami funkcjonalnymi w tkankach miękkich narządu ruchu.

Terapia manualna jest zwartym systemem zajmującym się leczeniem zaburzeń czynności narządu ruchu, ujmując go jako sferę integrującą osobowość człowieka.

Jest to jedna z metod osteopatycznych, stosuje się przy dolegliwościach związanych z ciałem pacjenta, ale również z całą jego osobą.

Terapia w domu (jako środowisko dające pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i komfortu) oraz indywidualne podejście do każdego problemu umożliwia osiąganie sukcesów terapeutycznych. Rehabilitacja domowa na terenie Mrągowa oraz okolic.

TERAPIA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

Integracja sensoryczna jest procesem neurologicznym organizującym wrażenia płynące z ciała i z zewnątrz w taki sposób by mogły być użyte do powstania właściwych reakcji i celowego działania.

Logo - CreativeRoomStrona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania. Korzystając ze strony godzisz się na to.